Afgelopen woensdag 7 december, op de dag van de vrijwilliger, realiseerden we ons des te meer hoe dankbaar we zijn voor al onze vrijwilligers die zich belangeloos inzetten voor de medemens. Dankzij deze groep mensen (meer dan 150 vrijwilligers!) worden niet alleen onze bewoners elke dag een stukje blijer, maar ook onze medewerkers. Want vrijwilligers in de zorg zijn meer dan ooit een helpende hand.
Vrijwilliger zijn, dat doe je uit liefde voor een ander.
Onze dank is groot, voor al onze vrijwilligers! Want ‘we moeten de mensen blij maken!’ En dankzij onze club aan vrijwilligers lukt dit elke dag weer.
Wil jij ook onze bewoners blij maken? Wij zijn altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers!Wil je meer informatie of meteen aanmelden? Stuur gerust een mail naar m.blenkers@stelisabeth.nl.

Meer informatie over vrijwilligerswerk in St. Elisabeth

X